Leonardo da Vinci program
A Leonardo da Vinci program az Európai Bizottság „Egész életen át tartó tanulás” együttműködési programjának szakképzésre kiterjedő alprogramja, amely lehetőséget biztosít a szakképzésben és a szakmacsoportos alapozásban tanuló diákok számára külföldi szakmai gyakorlaton való részvételre.

Iskolánk hagyományai és céljai szerint a művelt, igényes szakemberek képzésének intézménye. A kor változó kihívásainak megfelelve keressük azokat a lehetőségeket, amelyek lehetővé teszik, hogy diákjaink képessé váljanak ezeknek a kihívásoknak megfelelni. Fontosnak tartjuk, hogy olyan képességek, készségek birtokába jussanak, melyek megalapozzák a jövőjüket, segítik egyéniségük személyiséggé válását, ezáltal képesek lesznek felelős cselekvésvállalásra.

Ennek érdekében a gyakorlati képzés színvonalának emelés miatt külföldi szakmai gyakorlat lehetőségét kínáljuk fel azoknak a diákjainknak, akik sikeresen pályáznak

2015  2014  2013
2015  2014  2013