Erasmus+ (Braga)
 bom-jesus-de-braga2014. augusztusában intézményünk 16 tanulója és két kísérőtanára vett részt az ERASMUS+ keretében szakmai gyakorlaton Portugáliában. A közös munka sikerességét mutatja, hogy immár harmadik alkalommal kaptak lehetőséget a diákok a portugál fogadóintézménytől, hogy tapasztalataikat, nyelvtudásukat Bragában fejlesszék.

Szakmai gyakorlat (Portugália) ppt

Erasmus+ (Chemnitz)

rathausAz ERASMUS+ program keretein belül 2014. július 1-én 18 diák utazhatott ki Németországba, Chemnitzbe, hogy ott eltöltse az 1 hónapos szakmai gyakorlatát. Ez volt az 5. év, hogy a kelet-németországi város fogadta a gyakorlatra érkező tanulókat.

Szakmai gyakorlat (Németország) ppt

Erasmus+ (Málta)

malta2014 augusztusában 16 diák és 2 kísérő tanár utazott Máltára, hogy egy hónapos szakmai gyakorlatukat egy szigetországban töltsék. Iskolánk történetében ez volt az első alkalom, hogy diákjaink itt próbálhatták ki az iskolában megszerzett tudásukat és ismereteiket bővíthessék.

Szakmai gyakorlat (Málta) ppt