Álláshírdetés

Közgazdász szakos középiskolai tanár

A munkakörbe tartozó, megbízással járó feladatok:
Az irányadó jogszabályokban és a munkaköri leírásban meghatározott, pedagógus munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása. A tantárgyfelosztásban meghatározott órák (közgazdaság, ügyvitel, turisztika, kereskedelem-marketing, informatika ágazat), foglalkozások megtartása, felzárkóztatás, tehetséggondozás. ágazati szakmai érettségi vizsgára és komplex szakmai vizsgára felkészítés, elektronikus napló vezetése, a tanulók folyamatos értékelése, tanítással kapcsolatos adminisztratív feladatok végzése. A tagintézmény pedagógiai programjában meghatározott feladatok ellátása.

Informatika szakos középiskolai tanár

A munkakörbe tartozó, megbízással járó feladatok:
Az irányadó jogszabályokban és a munkaköri leírásban meghatározott, pedagógus munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása. A tantárgyfelosztásban meghatározott informatikai órák – Hálózati (CISCO) ismeretek, Programozási ismeretek (C#, php,HTML, CSS,XML), Adatbázis kezelés (Kliens oldal - MySQL , Számítógép szerelési ismeretek és annak gyakorlata)foglalkozások megtartása, felzárkóztatás, tehetséggondozás. ágazati szakmai érettségi vizsgára és komplex szakmai vizsgára felkészítés, elektronikus napló vezetése, a tanulók folyamatos értékelése, tanítással kapcsolatos adminisztratív feladatok végzése. A tagintézmény pedagógiai programjában meghatározott feladatok ellátása.