Távhőszolgáltatás Napja 2019

A „Távhőszolgáltatás Napja 2019” alkalmából a Salgó Vagyon Kft. és a Regulus Környezetvédelmi Egyesülete környezetvédelmi vetélkedőt, fotópályázatot szervezett iskolánk 9. évfolyamos diákjai számára. A benevezett 5 csapat egy remek hangulatú versenyen mérhette össze tudását. Az elhangzott előadásból, a megoldandó feladatokból sok új dolgot tanulhattunk a távhőszolgáltatással kapcsolatban. A csapatok kitettek magukért, közülük az első három helyezett nagy értékű ajándékot kapott és külön elismerésben részesült a fotópályázatra beérkezett legjobb fénykép készítője is. Persze, ne hagyjuk ki a vendéglátást se. Az eredményhirdetés után pizzát, üdítőt fogyasztottunk, meglepetésként még egy hatalmas, a rendezvény emblémáját ábrázoló marcipántortával is megkínáltak. Reméljük, a jövőben is lesz még lehetőségünk ehhez hasonló környezetvédelmi vetélkedőn részt venni.

Horváth Lili 9.A osztály