Sporteredményeink 2009-2010

 Sportág

 Verseny neve, helyezés

 Tanuló neve

Felkészítő tanár

Lábtenisz páros

Országos Diákolimpia 13. hely

Bonivárt Erik

 

Molnár Ferenc

 

Bobál Bence

Kruppa Dávid

Lábtenisz hármas

Országos Diákolimpia 2. hely

Bonivárt Erik

Molnár Ferenc

Bobál Bence

Kruppa Dávid

Puszta Dániel

Lábtenisz lányok

Országos Diákolimpia 8. hely

Kakuk Brigitta

Lehoczki Alexandra

Kispályás labdarúgás

Országos Diákolimpia 16. hely

Balázs Dávid

Molnár Ferenc

Bencsik Bálint

Breznyánszki Gracián

Csépe Márk

Ivánfi Bence Gábor

Sánta Attila

Simon Bence

Somoskői Olivér (keri)

Teke

Országos Diákolimpia 5. hely

Márkus Csilla

Verbovszki György (edző)

Molnár Ferenc

testnevelő

Karate

Országos Diákolimpia 3. hely

Somogyi Bálint

Röplabda fiúk

Országos Diákolimpia 17. hely

Bobál Bence

Molnár Ferenc

Institórisz László

Koncsek Kolos

Lehoczki László

Magyar Bence

Méhes Máté

Petrény Erik

Pilisi Péter

Ponyi Gergő

Tihaméri Balázs

Malomhegyi Tamás

Röplabda lányok

Országos Diákolimpia 16. hely

Balog Dóra Brigitta

Kirnerné Botka Judit

Bozók Alexandra

Ferencz Virginia

Huszár Patrícia

Karakasev Anna

Kovács Katalin Zsófia

Mender Dorottya

Somoskői Kitti

Szabó Alexandra

Vaspál Veronika

Kézilabda

Diákolimpia

Országos területi döntő 2. hely

Magyar Bence

Molnár Ferenc

Ponyi Gergő

Péter Bence

Pilisi Péter

Tihaméri Balázs

Petrény Erik

Lehoczki László

Csépe Márk

Brunda Dániel

Burián Alex

Szellemi Diákolimpia

Országos területi döntő 7. hely

Bíró Debóra

Molnár Ferenc

Márkus Csilla

Szomora Nóra

Szabó Helga

Labdarúgás

Diákolimpia

Országos területi döntő 3. hely

Bencsik Bálint

Molnár Ferenc

Breznyánszki Gracián

Ivánfy Bence

Puszta Dániel

Viskárdi Krisztián

Pintér Zsombor

Lehoczki László

Váci Lajos

Petény Erik

Simon Bence

Floorball

Diákolimpia

Országos területi döntő 4. hely

Institórisz László

Molnár Ferenc

Karsai Balázs

Malomhegyi Tamás

Benyus Bence

Bata Ádám

Ponyi Gergő

Koncsek Kolos

Méhes Máté

Kézilabda

Diákolimpia

Országos területi döntő 4. hely

Sótér Enikő

Molnár Ferenc

Smelkó Diána

Kiss Georgina

Kuris Veronika

Petrény Evelyn

Pünkösdi Dorina

Brezovszky Zsanett

Somoskői Kitti

Molnár Vivien